Hi-Fi Design
  Strona główna Regulamin Rejestracja | Moje konto     
KATEGORIE
AKCESORIA
AMPLITUNERY
GRAMOFONY
KOLUMNY GŁOŚNIKOWE
MULTIROOM
ODTWARZACZE BLU-RAY/DVD
ODTWARZACZE CD
ODTWARZACZE STRUMIENIOWE
OKABLOWANIE
PROJEKCJA OBRAZU
PRZETWORNIKI DAC
SŁUCHAWKI
TUNERY RADIOWE
WZMACNIACZE
ZEGARY WZORCOWE
ZESTAWY
POLECAMY
ATC Seria SCM
PRODUCENCI
SZUKAJ
Wyraz(y):
Wyszukiwanie zaawansowane

WALUTY/CURRENCY
NOWOŚCI
POLECANA PŁYTA
Polecana płyta JOSS STONE - Introducing Joss Stone
Regulamin

I. WARUNKI OGÓLNE

 1. Salon internetowy firmy "ODACHOWSKI GROUP”, znajdujący się na stronie internetowej pod adresem www.blueaudio.pl umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu.

 2. Ceny towarów znajdujących się w salonie internetowym są podane w złotych polskich i zawierają podatek VAT (są cenami brutto).

 3. Nabywcą w sklepie internetowym blueaudio.pl może być wyłącznie pełnoletnia osoba fizyczna lub firma.

 4. Sprzedawcą w salonie internetowym blueaudio.pl jest firma ODACHOWSKI GROUP - z siedzibą w Łomży, ul Piękna 10/23, 18-400 Łomża, NIP - 718-174-44-39, REGON 200274777. Biuro mieści się w Ząbkach ul. Powstańców 26f, 05-091 Ząbki.

 

II. PROCEDURA SKŁADANIA I REALIZACJI ZAMÓWIEŃ 

 5. Wszystkie produkty oferowane w salonie blueaudio.pl są fabrycznie nowe i są objęte gwarancją zgodnie z polskim ustawodawstwem.

 6. Oferta obejmuje sprzęt renomowanych producentów, a ich opis na stronie jest zgodny ze specyfikacją podaną przez producenta.

 7. Podany przez użytkownika adres e-mail jak i telefon może zostać wykorzystany do realizacji składanych zamówień.

 8. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia, udostępnionego przez blueaudio.pl na stronach salonu internetowego.

 9. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, blueaudio.pl zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.

 10. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.

 11. Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień w terminie 7 dni roboczych od daty złożenia zamówienia z zastrzeżeniem pkt. 9 regulaminu.

 12. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia.

 13. Koszty przesyłki są pokrywane przez kupującego. O kosztach przesyłki blueaudio.pl informuje każdorazowo kupującego.

 14. Nabywca żądający wystawienia faktury VAT jest zobowiązany poinformować Sprzedawcę o konieczności wystawienia faktury przed dokonaniem zapłaty za nabyte towary lub przed wysyłką towaru. Do informacji o fakturze VAT Kupujący dołącza dane niezbędne do wystawienia faktury oraz upoważnienie do wystawienia faktury bez podpisu kupującego.

 

 III. GWARANCJE I REKLAMACJE

 15. Towary oferowane w salonie internetowym blueaudio.pl są objęte wyłącznie gwarancją producenta oraz polskiego dystrybutora.

 16. W przypadku reklamacji należy kontaktować się z blueaudio.pl lub z odpowiednim serwisem, o ile jego adres został podany na karcie gwarancyjnej. Podstawą wszczęcia procedury reklamacyjnej jest karta gwarancyjna, którą Klient otrzymuje wraz z zamówionym towarem, oraz kopia dowodu zakupu.

 17. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w ciągu 10 dni od złożenia zamówienia, a także zwrotu zamówionych produktów w terminie 10 dni od otrzymania przesyłki pod warunkiem, iż zwracany towar nie będzie nosił śladów używania wykraczających poza zwykłe użytkowanie związane z weryfikacją zawartości przesyłki oraz sprawności i zgodności zamówionego towaru z zapewnieniami sprzedawcy lub producenta (o których wiedział sprzedawca). Powyższe dotyczy wyłącznie zakupów realizowanych za pośrednictwem serwisu internetowego i nie obejmuje sprzedaży bezpośredniej.

 

IV. ZASTRZEŻENIA

 18. Zespół blueaudio.pl dokłada wszelkich starań, aby informacje zawarte w serwisie www były aktualne i zgodne ze stanem rzeczywistym. Informacje zawarte na stronie nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie mogą być podstawą jakichkolwiek roszczeń wobec blueaudio.pl ani właściciela serwisu - firmy ODACHOWSKI GROUP.

 19. Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Nabywcy lub zestawienia rysunków w różnej skali (kolor, proporcje itd) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru.

20. Wszelkie znaki towarowe wykorzystywane do prezentacji produktów należą do ich właścicieli.

 

V. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 21. Składając zamówienie Nabywca akceptuje warunki niniejszego regulaminu.

 22. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie przepisy powszechnie obowiązujące.

Powrót
    © BLUEAUDIO 2014 , znaki towarowe należą do ich właścicieli