1 2 3 4 5 6 7 8 8
  Strona główna ODTWARZACZE SIECIOWE USA Rejestracja | Moje konto     
KATEGORIE
AKCESORIA
AMPLITUNERY
GRAMOFONY
KOLUMNY GŁOŚNIKOWE
MEBLE Hi-Fi
MULTIROOM
ODTWARZACZE BLU-RAY
ODTWARZACZE CD
ODTWARZACZE SIECIOWE
OKABLOWANIE
PROJEKCJA OBRAZU
PRZETWORNIKI DAC
SŁUCHAWKI
SOUNDBARY
TUNERY RADIOWE
WZMACNIACZE
ZEGARY WZORCOWE
ZESTAWY
PRODUCENCI
SZUKAJ
Wyraz(y):
POLECAMY
SPOTIFY
NOWOŚCI
POLECANA PŁYTA
Polecana płyta Kensington - Rivals
Informacje o produkcie
McIntosh MS500

Cena regularna:

29.500,00 zł
 Kliknij aby powiększyć
Producent McIntosh
Kraj pochodzenia USA
 
Opis Linki Recenzje użytkowników

McIntosh MS500

Referencyjny odtwarzacz sieciowy z obsługą Tidal i Spotify
 

Zaawansowany, a jednocześnie prosty w obsłudze MS500 Music Streamer płynnie integruje w jednym urządzeniu zarówno strumieniową muzykę z Internetu, jak i lokalnie zapisaną muzykę cyfrową. Umożliwia korzystanie z biblioteki cyfrowej dzięki legendarnym standardom dźwięku firmy McIntosh, w tym nieskompresowanym, bezstratnym systemie plików o rozdzielczości do 24 bitów i częstotliwości próbkowania do 192 kHz. 
 
 
NIEZWYKLE KOMPATYBILNY I WSZECHSTRONNY
Dzięki wbudowanej pamięci masowej i możliwości podłączenia dysku zewnętrznego, MS500 może z łatwością pełnić rolę centralnego koncentratora dla całej muzyki cyfrowej. Szybki port sieciowy łączy się z wiodącymi usługami strumieniowania, takimi jak Deezer, Murfie, Pandora®, Rhapsody®, SiriusXM®, Slacker, Spotify®, TIDAL i TuneIn (usługi podlegające zmianom). Interfejsy do tych usług są wbudowane w odtwarzacz MS500, dzięki czemu strumieniowa muzyka jest zawsze pod ręką. Internetowe stacje radiowe mogą być również dodawane jako stacje zaprogramowane. Trzy porty USB umożliwiają podłączenie zewnętrznej pamięci masowej lub dysków flash. 
 
 
WYJĄTKOWO CICHA PRACA
MS500 działa bardzo cicho dzięki dwóm kluczowym funkcjom. Po pierwsze, lokalna muzyka i system operacyjny są przechowywane na trwałym dysku półprzewodnikowym (SSD) o pojemności 500 GB, który nie zawiera ruchomych części powodujących hałas; po drugie, bezwentylatorowy procesor w połączeniu z ulepszoną wentylacją oznacza, że głośne wentylatory chłodzące nie są potrzebne. Połączenie tych dwóch rzeczy sprawia, że nie ma szumów, które mogłyby przeszkadzać w słuchaniu muzyki. 

Mcintosh MS500
 
 
SYNCHRONIZACJA W CHMURZE
MS500 może automatycznie synchronizować zawartość przechowywaną na komputerach podłączonych do sieci, dzięki czemu muzyka jest łatwo dostępna i odtwarzalna. Kopię zapasową całej zawartości można utworzyć na Amazon Cloud Drive, Apple iCloud lub Google Drive. Pozwala to również na synchronizację muzyki w wielu domach lub lokalizacjach, gdy w każdej lokalizacji zainstalowany jest odtwarzacz MS500. Nowe utwory muzyczne zakupione w dowolnej z tych usług w chmurze mogą być automatycznie dodawane do biblioteki, co ułatwia ich odtwarzanie. 

 
 
DOSKONAŁY PRZETWORNIK DAC
Zestaw zbalansowanych i niezbalansowanych wyjść analogowych oraz dwa wyjścia cyfrowe łączą MS500 z przedwzmacniaczem, wzmacniaczem zintegrowanym lub innymi komponentami audio. Wysokiej jakości przetwornik cyfrowo-analogowy (DAC) MS500 jest odizolowany od płyty głównej, dzięki czemu Twoja muzyka jest odtwarzana z niezwykłą precyzją i elegancją podczas korzystania z któregokolwiek z wyjść analogowych. Każdy z portów USB może być również wykorzystany do podłączenia zewnętrznego komponentu z wbudowanym przetwornikiem cyfrowo-analogowym - w tym do wyboru produktów McIntosh; wykorzystując ten zewnętrzny przetwornik cyfrowo-analogowy można utworzyć dodatkową niezależną strefę audio. 
 
 
NIEZWYKLE AUTONOMICZNY ODTWARZACZ
MS500 wykorzystuje oparty na Linuksie system operacyjny, który zapewnia stabilność i jest niezwykle responsywny na wejścia użytkowników. Obsługa odbywa się za pomocą dołączonego pilota, przeglądarki internetowej lub bezpłatnych aplikacji na urządzenia iPhone, iPad lub Android. Urządzenie jest kompatybilne z wieloma popularnymi systemami automatyki domowej, co pozwala na łatwą integrację z istniejącymi instalacjami.
 
Ponadczasowy, czarny, szklany panel przedni, podświetlane logo i aluminiowe nakładki na na krawędziach panelu frontowego, sprawiają że MS500 to mile widziany dodatek do każdego systemu audio i wystroju pokoju.
 

Dane techniczne McIntosh MS500:
  • Zniekształcenia THD - 0,005%
  • Pasmo przenoszenia - 2Hz-22kHz
  • Stosunek sygnał/szum - 102dB
  • Zakres dynamiki - 96dB
  • Impedancja wyjściowa RCA/XLR - 600?
  • Napięcie wyjściowe - V XLR | 2VRCA
  • Wymiary SWG - 445 * 98 * 401 mm
  • Waga - 6,1 kg
Poprzedni produkt Produkt 15 z 16 w kategorii ODTWARZACZE SIECIOWE Następny produkt 


MASZ PYTANIA? DZWOŃ:    
+48 22 490 42 34    
+48 793 712 535    

 

STEREO

kolumny
gramofony
wzmacniacze
odtwarzacze CD
przetworniki DAC
okablowanie

 

KINO DOMOWE

amplitunery
blu-ray
geneatory basu
zestawy kolumn
okablowanie

instalacje AV

 

OFERTA

promocje
jak kupić na raty?
prawdziwe raty 0%
gwarancja
transport towaru
odbiór zamówienia

 

PUBLIKACJE

muzyka z... lampy
kino czy streo?
jak ustawić kolumny?
kolumna podstawą...
słuchawki - odkrywamy głębię...
czytaj więcej

 

KONTAKT

kim jesteśmy?
kontakt z nami
rejestracja
moje konto
polityka prywatności
regulamin sklepu

© BLUEAUDIO 2022 , znaki towarowe należą do ich właścicieli