1 2 3 4 5 6 7 8 8
  Strona główna ODTWARZACZE BLU-RAY Odtwarzacze Blu-Ray Rejestracja | Moje konto     
KATEGORIE
AKCESORIA
AMPLITUNERY
GRAMOFONY
KOLUMNY GŁOŚNIKOWE
MEBLE Hi-Fi
MULTIROOM
ODTWARZACZE BLU-RAY
» Odtwarzacze Blu-Ray
ODTWARZACZE CD
ODTWARZACZE SIECIOWE
OKABLOWANIE
PROJEKCJA OBRAZU
PRZETWORNIKI DAC
SŁUCHAWKI
SOUNDBARY
TUNERY RADIOWE
WZMACNIACZE
ZEGARY WZORCOWE
ZESTAWY
PRODUCENCI
SZUKAJ
Wyraz(y):
POLECAMY
DEEZER
NOWOŚCI
POLECANA PŁYTA
Polecana płyta Al Di Meola
Informacje o produkcie
Marantz UD7007

Cena regularna:

3.495,00 zł
Zamawiana ilość:  
 Kliknij aby powiększyć
Producent Marantz
Orientacyjna dostępność
Średnia ocena
Brak recenzji
Dostępne opcje:
Kolor elektroniki:
 
Opis Linki Recenzje użytkowników

Marantz UD7007

Uniwersalny odtwarzacz BLU-RAY HD


Ciesz się wspaniałą jakością wideo Blu-ray, przesyłaj strumieniowo audio (w tym FLAC) oraz pliki wideo (w tym pliki DivX Plus HD) z sieci domowej lub przez Internet. UD7007 zapewnia wszechstronność, ponieważ to nie tylko odtwarzacz Blu-ray i DVD, posiada również certyfikat DLNA 1.5, a nawet zapewnia dostęp do usług wideo na żądanie Netflix oraz YouTube Leanback. Aby zapewnić najlepszą jakość analogowego dźwięku stereo z CD i SACD, w UD7007 udostępnia  przetworniki C/A 32bit/192kHz oraz wysokiej jakości selekcjonowane komponenty dedykowanej płytki analogowego stopnia wyjściowego z unikalną technologią audio Marantz HDAM. Oferuje również możliwość wyboru pomiędzy zbalansowanymi wyjściami XLR lub wyjściami audio cinch. Szybki mechanizm wysokiej jakości jest osłonięty aluminiowym panelem górnym i stalowym na dole obudowy. Obudowa jest bardzo solidna a dodatkowa płyta dolna dodaje dodatkowej sztywności, aby wyeliminować drgania. Również elektronika jest podzielona na pięć odrębnych części, aby minimalizować zakłócenia i maksymalizować jakość dźwięku i obrazu. Ponadto, dwa wyjścia HDMI z obsługą optymalizują możliwości połączeniowe i konfiguracyjne, a użytkownicy mogą korzystać z dobrodziejstwa posiadania oddzielnych portów do oddzielnego odtwarzania audio i wideo. Jak we wszystkich odtwarzaczach Marantz, muzykalność jest podstawową wartością. Użytkownicy nie będą więc zaskoczeni, specjalnie dostosowanymi komponentami w specjalnie stworzonym, oddzielnym obwodzie audio.

297MHz/12-bitów
Kompatybilne z cyfrowym sygnałem wideo wysokiej rozdzielczości

Certyfikacja DLNA
Produkty z certyfikacją DLNA gwarantują stabilny i szybki przesył danych oraz łatwość integracji różnych marek, uniwersalny system "podłącz i używaj" (UPnP), automatyczne adresowanie IP oraz łatwość użytkowania w konfiguracji z domową siecią przewodową i bezprzewodową. Umożliwiają też, dzięki ustawieniom audio/wideo, dzielenie się ulubioną muzyką, zdjęciami i filmami przechowywanymi na komputerze, dysku NAS, serwerze muzyki czy nagrywarce HD

Dysk BD-Live / profil 2.0
Nowy profil dysków Blu-ray oferuje dodatkowe korzyści w porównaniu z dotychczasowymi doświadczeniami, ponieważ umożliwia pobieranie rozszerzonych treści filmowych, takich jak alternatywne zakończenia czy zapowiedzi filmowe. Udostępnia także m.in. zakupy internetowe oraz gry interaktywne. W celu korzystania z tego nowego profilu, niezbędny jest port Ethernet do połączenia z Internetem oraz minimalna pojemność pamięci dysku 1 GB (na karcie SD), aby pomieścić pobierane treści.

Dysk Blu-Ray
Dysk Blu-ray, znany też jako BD-ROM, jest optycznym dyskiem o wysokiej rozdzielczości (HD) kolejnej generacji. Format ten został stworzony w celu umożliwienia nagrywania, nadpisywania i odtwarzania sygnałów audio i wideo w wysokiej rozdzielczości. Format ten oferuje ponad 5-krotną pojemność pamięci w porównaniu z tradycyjnymi płytami DVD - na dyskach jednowarstwowych można zapisać aż do 25GB, a na dwuwarstwowych - 50GB. Ta dodatkowa pojemność pamięci, połączona z użyciem zaawansowanych układów kodująco-dekodujących audio i wideo, po raz pierwszy oferuje klientom niezwykłej jakości doświadczenie HD przy 1080p, dostarczając ożywione i realistyczne obrazy oraz bogatszą w szczegóły i wyraźniejszą ścieżkę dźwiękową.

Format Super Audio CD
Super Audio CD (SA-CD) to cieszący się uznaniem format dźwiękowy dostarczajacy bardziej naturalny dźwięk o bardzo wysokiej jakości. Oferuje on płynną ścieżkę przejścia do wyższej jakości dźwięku, dzięki czemu wszystkie płyty CD mogą być odtwarzone na odtwarzaczu SA-CD. SA-CD bazuje na technologii Direct Stream Digital (DSD), która używa 1-bitowej modulacji delta-sigma oraz częstotliwości próbkowania, która jest 64 razy wyższa niż w przypadku płyt CD. Dzięki temu, format SA-CD oferuje zakres częstotliwości do 100KHz oraz zakres dynamiczny do 120dB.

Kompatybilność z 3D
Skrót 3D oznacza "Trójwymiarowy". Produkty z tym logo są w stanie wysyłać lub przepuszczać cyfrowy sygnał wideo 3D.

Technologia dwukanałowego przetwarzania 2ch downmix

W sytuacji, gdy niemożliwy jest odbiór audio za pomocą złącza HDMI, wyjście audio musi być podłączone analogowo do odbiornika lub ekranu. Jeśli produkt, będący źródłem, nie jest wyposażony w wielokanałowe wyjście analogowe a jedynie w stereofoniczne wyjście audio, system wewnętrznego dwukanałowego przetwarzania automatycznie "miksuje" sygnał dostarczany w układzie kanałów 5.1, 6.1, 7.1 z powrotem do sygnału stereofonicznego (2.0). Oczywiście, będąc alternatywą dla HDMI, cyfrowe wyjście audio może być użyte do odtwarzania standardowego wielokanałowego audio, np. formatów Dolby Digital czy DTS.

USB Audio
USB Audio umożliwia słuchanie skompresowanych plików audio (MP3, Windows Media™ Audio, itp.) przechowywanych na odtwarzaczach MP3 czy zewnętrznych twrdych dyskach. Wszystkie urządzenia firmy Marantz wyposażone w USB korzystają z profilu USB 2.0 dla szybkiego i stabilnego przesyłu danych.

Specyfikacja:
 • odtwarzanie płyt Blu-ray, DVD, DVD-Audio, SACD i CD
 • sieciowa transmisja danych audio i wideo (certyfikat DLNA 1.5)
 • odczyt plików WMA, FLAC HD, DivX HD, AVCHD oraz JPEG
 • pełna obsługa dzięki aplikacji (Marantz Remote APP) w połączeniu z odtwarzaczami Marantz
 • przetwornik DAC 32bit/192kHz DAC oraz wysokiej jakości układ przetwarzania dźwięku HDAM
 • zbalansowane złącza XLR oraz pozłacane złącza RCA
 • wzmacniana obudowa z dodatkową płytą dolną
 • dwa wyjścia HDMI dla separacji audio i wideo
 • w pełni ekranowany mechanizm CD, specjalna konstrukcja zapewniająca cichą pracę
 • odtwarzanie YouTube Leanback i Netflix VOD
 • przystosowany do HDMI - 3D ready, CEC
 • techologia HIGH SPEED HDMITM kabel w zestawie

Cena za:
szt.
Poprzedni produkt Produkt 14 z 16 w kategorii Odtwarzacze Blu-Ray Następny produkt 


MASZ PYTANIA? DZWOŃ:    
+48 22 490 42 34    
+48 793 712 535    

 

STEREO

kolumny
gramofony
wzmacniacze
odtwarzacze CD
przetworniki DAC
okablowanie

 

KINO DOMOWE

amplitunery
blu-ray
geneatory basu
zestawy kolumn
okablowanie

instalacje AV

 

OFERTA

promocje
jak kupić na raty?
prawdziwe raty 0%
gwarancja
transport towaru
odbiór zamówienia

 

PUBLIKACJE

muzyka z... lampy
kino czy streo?
jak ustawić kolumny?
kolumna podstawą...
słuchawki - odkrywamy głębię...
czytaj więcej

 

KONTAKT

kim jesteśmy?
kontakt z nami
rejestracja
moje konto
polityka prywatności
regulamin sklepu

© BLUEAUDIO 2018 , znaki towarowe należą do ich właścicieli