1 2 3 4 5 6 7 8 8
  Strona główna ODTWARZACZE SIECIOWE Rejestracja | Moje konto     
KATEGORIE
AKCESORIA
AMPLITUNERY
GRAMOFONY
KOLUMNY GŁOŚNIKOWE
MEBLE Hi-Fi
MULTIROOM
ODTWARZACZE BLU-RAY
ODTWARZACZE CD
ODTWARZACZE SIECIOWE
OKABLOWANIE
PROJEKCJA OBRAZU
PRZETWORNIKI DAC
SŁUCHAWKI
SOUNDBARY
TUNERY RADIOWE
WZMACNIACZE
ZEGARY WZORCOWE
ZESTAWY
PRODUCENCI
SZUKAJ
Wyraz(y):
POLECAMY
SPOTIFY
NOWOŚCI
POLECANA PŁYTA
Polecana płyta Dianne Reeves - Beautiful Life
Informacje o produkcie
Marantz NA8005

Cena regularna:

4.995,00 zł
 Kliknij aby powiększyć
Producent Marantz
Dostępne opcje:
Kolor elektroniki:
 
Opis Linki Recenzje użytkowników

Marantz NA 8005

Sieciowy odtwarzacz plików audio


Zaprojektowany, aby odtwarzać bogaty dźwięk o pełnym spektrum ze wszystkich popularnych źródeł muzycznych Marantz NA8005 jest wyposażony w port Ethernet, więc możesz podłączyć go do swojej domowej sieci, zyskując dostęp do tysiąca internetowych stacji radiowych oraz popularnego serwisu do strumieniowania muzyki Spotify Connect. Jest także wyposażony w technologię AirPlay firmy Apple, dzięki czemu użytkownicy mogą strumieniować muzykę z iTunes, bądź z komputerów Mac lub PC, jak również bezpośrednio ze swoich urządzeń mobilnych, takich jak iPhone, iPad, czy też iPod touch. Dzięki obsłudze DLNA 1.5, miłośnicy muzyki mogą także zyskać dostęp do swoich lokalnych zbiorów plików audio, jak np. dysk NAS oraz mogą odtwarzać pliki w różnych formatach, takich jak: WAV, WMA, MP3, MPEG-4 AAC, FLAC i ALAC, jak również pliki FLAC HD 192 kHz / 24bitów oraz WAV 192 kHz / 24bitów. Odtwarzacz obsługuje także funkcję Gapless, aby umożliwić odsłuchiwanie nagrań muzyki klasycznej lub nagrań z koncertów bez przerw między utworami.

Certyfikacja DLNA
Produkty z certyfikacją DLNA gwarantują stabilny i szybki przesył danych oraz łatwość integracji różnych marek, uniwersalny system "podłącz i używaj" (UPnP), automatyczne adresowanie IP oraz łatwość użytkowania w konfiguracji z domową siecią przewodową i bezprzewodową. Umożliwiają też, dzięki ustawieniom audio/wideo, dzielenie się ulubioną muzyką, zdjęciami i filmami przechowywanymi na komputerze, dysku NAS, serwerze muzyki czy nagrywarce HD

Działa z iPhonem/Stworzony dla iPoda
Określenia 'Stworzony dla iPoda' oraz 'Działa z iPhonem' oznaczają, że dany element wyposażenia został zaprojektowany specjalnie do współpracy z iPodem oraz uzyskał potwierdzenie spełnienia standardów firmy Apple. Obecnie oferowane produkty Marantz opatrzone logiem 'Stworzony dla iPoda' są kompatybilne z następującymi modelami iPodów: iPody 4-tej Generacji i wyższe, iPod Classic, iPod Nano (1-szej.2-giej, 3-ciej i 4-tej generacji), iPod video oraz iPod Touch. Jeśli chodzi o iPody 5-tej Generacji, iPoda Nano czy iPoda Touch, transmisja dźwięku jest cyfrowa. Etykieta 'Działa z iPhonem' dodaje także iPhone'a do powyższej listy.

Moduł HDAM SA2
Firma Marantz opracowała własny układ systemów dyskretnych zastępujących standardowe układy scalone. Moduły HDAM składają się z dyskretnych elementów montowanych powierzchniowo z krótkimi ścieżkami sygnałowymi i z zachowaniem symetrii lustrzanej obwodów dla kanału lewego i prawego. Komponenty te spełniają dokładnie tę samą rolę, co zwykłe wzmacniacze operacyjne z układami scalonymi, lecz przewyższają je zdecydowanie, jeśli chodzi o wskaźnik narastania sygnału i redukcję poziomu szumów, czego efektem jest większa dynamika, precyzja i szczegółowość dźwięku. Na przestrzeni lat, firma Marantz opracowała różne typy układów HDAM, aby jeszcze bardziej polepszyć jakość oraz stworzyć układy dostosowane do specjalnych wymagań produktów takich kategorii, jak odtwarzacz CD czy wzmacniacz.

Program vTuner
vTuner pozwala na streaming muzyki oraz rozmów do urządzeń połączonych z Internetem. Program ten umożliwia wyszukiwanie i odtwarzanie tysięcy stacji radiowych oraz nagrań audio umieszczonych na niezawodnej platformie. Ilość dostępnej zawartości ciągle rośnie. Stacje mogą być przeszukiwane pod kątem różnych kryteriów, takich jak region czy gatunek, itp., ale możliwe jest też wyszukanie konkretnej stacji po nazwie czy po adresie URL (jeśli stacji nie było jeszcze na liście). Program vTuner nie wymaga subskrypcji i jest opcją darmową dla obsługujących go urządzeń firmy Marantz.

Streaming (strumieniowy przepływ) muzyki z komputera PC
Przechowywanie zawartości cyfrowej na komputerze PC czy dysku NAS (przechowywanie sieciowe) cieszy się coraz większą popularnością. Ale muzyki nie trzeba już słuchać wyłącznie "w ruchu" za pomocą przenośnych odtwarzaczy cyfrowych, czy też siedząc przez ekranem komputera PC. Dzięki naszym produktom umożliwiającym streaming (strumieniowy przepływ) muzyki, można cieszyć się słuchaniem utworów z systemu HiFi, w wysokiej jakości i siedząc na swojej kanapie.

Tryb DAC
Tryb DAC oznacza pracę w charakterze zewnętrznego przetwornika cyfrowo-analogowego (DAC). Podłączenia można dokonać za pomocą cyfrowych gniazd wejściowych optycznych lub koncentrycznych, albo też wyjścia USB typu B, w które wyposażone są takie źródła, jak zewnętrzny napęd CD, odtwarzacz kaset cyfrowych, serwer muzyczny, czy klient sieciowy. Mogą one korzystać z wysokiej jakości przetwornika cyfrowo-analogowego i komponentów analogowych wyposażonych w moduły HDAM w celu wzbogacenia jakości dźwieku. Prosimy o zapoznanie się również z informacjami dotyczącymi USB typu B.

Specyfikacja:
 • sieciowy odtwarzacz DLNA 1.5 ze strumieniowaniem sieciowym, technologią AirPlay, radiem Internetowym oraz zintegrowaną obsługą Spotify Connect.
 • strumieniowanie sieciowe: obsługa formatów DSD, FLAC 192/24, WAV 192/24, ALAC oraz wsparcie funkcji Gapless
 • tryb DAC z 3 cyfrowymi wejściami (USB, koaksjalne, optyczne) i wejście USB-A na przodzie
 • posiada polskie menu
 • port USB-B działa w trybie asynchronicznym oraz umożliwia obsługę PCM do 192kHz/24bity oraz bezpośrednie strumieniowanie DSD2.8 i 5.6Mhz.
 • analogowe obwody dźwiękowe zawierające Marantz HDAM®-SA2 dla zapewnienia najwyższej jakości dźwięku
 • audiofilski wysokowydajny DAC oraz precyzyjny podwójny system zegara
 • wysokiej jakości, specjalnie dobrane komponenty
 • w pełni dyskretna konstrukcja wzmacniacza słuchawkowego
 • systemowy pilot zdalnego sterowania do obsługi wzmacniacza, odtwarzacza CD oraz odtwarzacza sieciowego
 • waga netto: 7.20 kg
 • wymiary produktu: 440 x 105 x 343 mm
Gwarancja 36 miesięcy (wymagana bezpłatna rejestracja) realizowana w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.
Cena za: szt.
Poprzedni produkt Produkt 12 z 16 w kategorii ODTWARZACZE SIECIOWE Następny produkt 


MASZ PYTANIA? DZWOŃ:    
+48 22 490 42 34    
+48 793 712 535    

 

STEREO

kolumny
gramofony
wzmacniacze
odtwarzacze CD
przetworniki DAC
okablowanie

 

KINO DOMOWE

amplitunery
blu-ray
geneatory basu
zestawy kolumn
okablowanie

instalacje AV

 

OFERTA

promocje
jak kupić na raty?
prawdziwe raty 0%
gwarancja
transport towaru
odbiór zamówienia

 

PUBLIKACJE

muzyka z... lampy
kino czy streo?
jak ustawić kolumny?
kolumna podstawą...
słuchawki - odkrywamy głębię...
czytaj więcej

 

KONTAKT

kim jesteśmy?
kontakt z nami
rejestracja
moje konto
polityka prywatności
regulamin sklepu

© BLUEAUDIO 2022 , znaki towarowe należą do ich właścicieli