1 2 3 4 5 6 7 8 8
  Strona główna Kim jesteśmy? Rejestracja | Moje konto     
KATEGORIE
AKCESORIA
AMPLITUNERY
GRAMOFONY
KOLUMNY GŁOŚNIKOWE
MEBLE Hi-Fi
MULTIROOM
ODTWARZACZE BLU-RAY
ODTWARZACZE CD
ODTWARZACZE SIECIOWE
OKABLOWANIE
PROJEKCJA OBRAZU
PRZETWORNIKI DAC
SŁUCHAWKI
SOUNDBARY
TUNERY RADIOWE
WZMACNIACZE
ZEGARY WZORCOWE
ZESTAWY
PRODUCENCI
SZUKAJ
Wyraz(y):
POLECAMY
SPOTIFY
NOWOŚCI
POLECANA PŁYTA
Polecana płyta Dave Matthews Band - Crash
Kim jesteśmy?
Najlepszy Sklep Audio

Dwa słowa o BLUEAUDIO

Formalnie koncept sklepu BLUEAUDIO powstał w 2009 roku, jednak nasze doświadczenie sięga roku 1998. Od tego czasu zdobywamy doświadczenie i rozwijamy się w zakresie coraz wyższej klasy Hi-Fi oraz Hi-End.
Z racji zapotrzebowania rynku stykamy się dosyć często również z kinem domowym oraz systemami nagłośnienia wielostrefowego. To jednak dziedzina dość uboga w możliwości muzyczne stąd szlifujemy w sobie profesjonalizm i pełną odpowiedzialność za budowanie systemów wysokiej klasy.
Swoim doświadczeniem chętnie dzielimy się z licznymi grupami słuchaczy, zarówno tymi co dopiero stawiają pierwsze kroki w dziedzinie Hi-Fi jak i wymagającymi Audiofilami. Nasze publikacje znajdziecie Państwo zarówno w fachowej prasie branżowej jak i różnego rodzaju poradnikach i magazynach wnętrzarskich.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo produkty ściśle związane z domowymi systemami audio tj. kolumny głośnikowe, wzmacniacze, odtwarzacze cd, gramofony, okablowanie i kondencjonery prądu, ale również amplitunery kina domowego, odtwarzacze blu-ray, odtwarzacze strumieniowe, subwoofery, głośniki instalacyjne itp.

W ramach możliwości prowadzimy liczne odsłuchy oraz prezentację całych systemów.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami.


 
Powrót