1 2 3 4 5 6 7 8 8
  Strona główna KOLUMNY GŁOŚNIKOWE Kolumny podłogowe Niemcy Rejestracja | Moje konto     
KATEGORIE
AKCESORIA
AMPLITUNERY
GRAMOFONY
KOLUMNY GŁOŚNIKOWE
» Głośniki instalacyjne
» Kolumny na ścianę
» Kolumny zewnętrzne
» Kolumny podstawkowe
» Kolumny podłogowe
» Subwoofery
» Podstawki do kolumn
» Kolumny centralne
» Zestawy kolumn 2.1
» Zestawy kolumn 5.0
» Zestawy kolumn 5.1
MEBLE Hi-Fi
MULTIROOM
ODTWARZACZE BLU-RAY
ODTWARZACZE CD
ODTWARZACZE SIECIOWE
OKABLOWANIE
PROJEKCJA OBRAZU
PRZETWORNIKI DAC
SŁUCHAWKI
SOUNDBARY
TUNERY RADIOWE
WZMACNIACZE
ZEGARY WZORCOWE
ZESTAWY
PRODUCENCI
SZUKAJ
Wyraz(y):
POLECAMY
SPOTIFY
NOWOŚCI
POLECANA PŁYTA
Polecana płyta Bob James/David Sanborn - Double Vision
Informacje o produkcie
HECO DIREKT EINKLANG


Tylko Teraz!
3.599,00 zł
3.199,00 zł
Zamawiana ilość:  
 Kliknij aby powiększyć
Producent HECO
Kraj pochodzenia Niemcy
Orientacyjna dostępność
Średnia ocena
Brak recenzji
Dostępne opcje:
Kolor:
 
Opis Linki Recenzje użytkowników

HECO DIREKT EINKLANG

Wyjątkowa kolumna podłogowa z pełnozakresowym głośnikiem 8"
 
 
Najnowszy członek rodziny Direct dołącza do grona wyjątkowych głośników HECO i podobnie jak Heco Direkt i Direkt Dreiklang, realizuje całkowicie niezależną koncepcję, której dziś praktycznie nie można znaleźć: bezpośrednia harmonizacja jest ekskluzywnym systemem jednokierunkowym, w którym pojedyncze i pełnozakresowe przetworniki pełnią rolę punktowego źródła dźwięku i zapewniają maksymalną autentyczność i przestronność.
 
Niska ruchoma masa, której towarzyszy ponadprzeciętna sprawność, sprawia, że głośnik doskonale nadaje się do współpracy ze wzmacniaczami lampowymi o mocy co najmniej 5 W, nawet doskonale nadaje się do współpracy z dużymi wzmacniaczami tranzystorowymi. Jako członek najwyższej klasy serii Direkt, harmonię wyróżnia eleganckie jedwabno matowe wykończenie lakierem matowym z kontrastującymi podwójnymi paskami, co wskazuje na wartość i ekskluzywność komponentów opracowanych i doskonale zoptymalizowanych dla bezpośredniej harmonii.

 
HECO DIREKT EINKLANG
 
Sercem systemu jest
Szeroki zakres przetworników o rozmiarze 210 mm jest centralnym elementem bezpośredniej harmonii. Podobnie jak przetworniki poprzedników, został on opracowany specjalnie dla tego głośnika i zoptymalizowany pod względem technicznym i dźwiękowym przy użyciu wszystkich środków dostępnych dla inżynierów Heco.
 
Podstawę stanowi wyjątkowo lekka, wytrzymała membrana HECO. Ponieważ dzięki konstrukcji, która z kolei zapewnia bardzo bezpośredni i czysty obraz dźwiękowy, wymagana jest minimalna skuteczność filtracji, w połączeniu z membraną świetlną, osiąga się znakomitą wydajność 94 dB.
 
Skoncentrowana wiedza techniczna jest natychmiast rozpoznawalna, dzięki specjalnie opracowanemu stożkowi wysokotonowemu o nowo zinterpretowanym kształcie NAWI i odwróconej kopułce chroniącej przed kurzem. Stożek wykonany jest z pojedynczego kawałka wyjątkowo sztywnej i lekkiej mieszanki papieru, zapewniającej bardzo wysoką rozdzielczość i precyzję reprodukcji wysokich częstotliwości. Napęd jest wydajnym systemem dual-ferrytowym z cewką drgającą CCAW 25 mm, który jest wysoce obciążalny i zoptymalizowany pod względem ciężaru. Ponadto, nośnik cewki głosowej Kapton bez wiroprądowego prądu wirowego obsługuje niezwykle precyzyjne detale obrazu dźwiękowego. Wszelkie zniekształcenia w zakresie średnich i wysokich częstotliwości są całkowicie eliminowane poprzez kompensację impedancji. Podwozie, które zostało przystosowane do idealnej symetrii z zaawansowanym technologicznie systemem pomiarowym z zatrzaskową linią pomiarową, jest umieszczone w stabilnym aluminiowym koszu z odlewu ciśnieniowego, wyposażonym w opływowe wąskie rozpórki i posiadającym liczne otwory wentylacyjne.
 
 
W nowoczesnej obudowie
Bardzo stabilna i płaska obudowa, wykonana jest z płyty MDF i charakteryzuje się wyjątkowo niskim rezonansem i wibracjami. Konstrukcja z obustronnie zoptymalizowanymi portami typu "double bass reflex" z obu stron jest absolutną gwarancją maksymalnej wydajności basu. Podobnie jak pozostałe podzespoły serii Direct, Direct Conformity jest również wyposażony w specjalnie zaprojektowaną, metalową podstawę zapewniającą bezpieczną podstawę kolumny. Szeroka przegroda i duża objętość obudowy to kolejne kamienie węgielne doskonałej akustyki głośnika Heco.
Blisko skóry, autentyczny, dynamiczny, z suchym, mocnym basem i ponadprzeciętną imponującą przestrzennością - zawsze zrelaksowany i swobodny.
Po prostu HECO Direct.
 
 
Specyfikacja Heco DIREKT EINKLANG:
 • Konstrukcja: 1-drożny, bass reflex
 • Obudowa: Szeroka solidnie zaprojektowana ze specjalnych utwardzanych płyt MDF. Podstawa na specjalnych nogach o delikatnym nachyleniu. Specjalnie zaprojektowana całkowicie metalowa konstrukcja stopki stwarza absolutnie stabilną podstawę i rozłożenie ciężaru. W zestawie są metalowe kolce. Stylowy półmatowy lakier wykończony kontrastowymi podwójnymi pasami z przodu. Dwa otworowy bass-reflex z dwukierunkowym przelotem powietrza i zaokrąglonymi przelotami wewnątrz dla maksymalnej wydajności basu.
 • Głośnik: 8" pełnozakresowy
 • Moc; RMS/MAX: 120/180W
 • Pasmo przenoszenia: 32 - 19.200 Hz
 • Skuteczność - 94 dB
 • Impedancja 4 – 8 Ohms
 • Zalecana moc wzmacniacza na kanał: 5 - 180W
 • Wysokiej jakości złącza w całości z metalu, zaciski śrubowe pozłacane
 • Wymiary (SxWxG): Obudowa tylko 382 x 842 x 842 x 196 (wraz z zaciskiem) mm, z metalową podstawą w komplecie 382 x 931 x 385 mm
 • Waga: 19kg 1 sztuka
Cena za: 1szt.

Poprzedni produkt Produkt 189 z 192 w kategorii Kolumny podłogowe Następny produkt 


MASZ PYTANIA? DZWOŃ:    
+48 22 490 42 34    
+48 793 712 535    

 

STEREO

kolumny
gramofony
wzmacniacze
odtwarzacze CD
przetworniki DAC
okablowanie

 

KINO DOMOWE

amplitunery
blu-ray
geneatory basu
zestawy kolumn
okablowanie

instalacje AV

 

OFERTA

promocje
jak kupić na raty?
prawdziwe raty 0%
gwarancja
transport towaru
odbiór zamówienia

 

PUBLIKACJE

muzyka z... lampy
kino czy streo?
jak ustawić kolumny?
kolumna podstawą...
słuchawki - odkrywamy głębię...
czytaj więcej

 

KONTAKT

kim jesteśmy?
kontakt z nami
rejestracja
moje konto
polityka prywatności
regulamin sklepu

© BLUEAUDIO 2021 , znaki towarowe należą do ich właścicieli