1 2 3 4 5 6 7 8 8
  Strona główna SŁUCHAWKI Słuchawki z pałąkiem USA Rejestracja | Moje konto     
KATEGORIE
AKCESORIA
AMPLITUNERY
GRAMOFONY
KOLUMNY GŁOŚNIKOWE
MEBLE Hi-Fi
MULTIROOM
ODTWARZACZE BLU-RAY
ODTWARZACZE CD
ODTWARZACZE SIECIOWE
OKABLOWANIE
PROJEKCJA OBRAZU
PRZETWORNIKI DAC
SŁUCHAWKI
» Słuchawki douszne
» Słuchawki z pałąkiem
SOUNDBARY
TUNERY RADIOWE
WZMACNIACZE
ZEGARY WZORCOWE
ZESTAWY
PRODUCENCI
SZUKAJ
Wyraz(y):
POLECAMY
SPOTIFY
NOWOŚCI
POLECANA PŁYTA
Polecana płyta Joe Sample - Sample This
Informacje o produkcie
Grado RS2e

Cena regularna:

2.860,00 zł
Zamawiana ilość:  
 Kliknij aby powiększyć
Producent Grado
Kraj pochodzenia USA
Orientacyjna dostępność
Średnia ocena
Brak recenzji
 
 
Opis Linki Recenzje użytkowników

Grado RS2e - słuchawki typu otwartego


Grado Labs z wielką radością zaprezentowało trzecią generację swoich słuchawek, Serię e. Firma dokonała optymalizacji każdego elementu, powierzchni i materiału użytego do budowy słuchawek mając na uwadze jeden cel: osiągnięcie niezrównanej dynamiki i wierności dźwięku. Seria e zachowała klasyczny design, który wywodzi się z inspiracji przemysłem. Udoskonaleniu uległy muszle słuchawek – obecnie zapobiegają one powstawaniu rezonansów błądzących mogących oddziaływać na wierność reprodukcji. Grado przekonstruowało również strukturę magnesu tak, by zagwarantować symetrię pola magnetycznego w całym zakresie pracy cewki głośnika.

„Ponad 60 lat doświadczenia Grado Labs pozwoliło opracować przetworniki o najlepszej w historii firmy geometrii, dzięki której muzyka jest reprodukowana z niezrównaną precyzją” – mówi John Grado, dyrektor i właściciel Grado Labs. „Najlepszy dźwięk jaki kiedykolwiek uzyskaliśmy pochodzi z słuchawek z Serii e

Jedną z pierwszych osób testujących nowe słuchawki był wicedyrektor marketingu Jonathan Grado. „Słucham nowej Serii e od kilku miesięcy i jest to doświadczenie zasługujące na porównanie ze zdjęciem koca z moich ulubionych nagrań. Dźwięk jest tak przejrzysty, że obecnie jest mi ciężko czerpać przyjemność ze słuchania muzyki na czymkolwiek innym.”

Firma Grado Labs została założona w 1953r. przez legendę audio, Josepha Grado, wynalazcę stereofonicznej wkładki MC. Dziś Grado wytwarza światowej klasy ręcznie składane słuchawki, wkładki gramofonowe i wzmacniacze. Jest to firma znajdująca się w rękach rodziny od trzech pokoleń. Nadal działa ze swojej oryginalnej Brooklyńskiej lokalizacji. Firmą zarządza John Grado, a jego syn Jonathan pełni rolę wicedyrektora marketingu. Najwyższym priorytetem Grado jest dźwięk.Rodzinna firma Grado Labs od lat ręcznie wytwarza słuchawki na nowojorskim Brooklynie. Każda premiera nowych produktów Grado wiązała się za znaczącym krokiem do przodu w zakresie reprodukcji dźwięku. Przetworniki produkowanej do niedawna linii słuchawek nazwano „Najlepszymi przetwornikami sygnału elektrycznego na dźwięk na świecie” Jaka receptura pozwoliła poprawić doskonałość?

 • Każdy podzespół, powierzchnia i materiał wykorzystany do budowy serii E został zoptymalizowany pod kątem poprawy dynamiki i rozdzielczości.
 • Muszle słuchawek wykonano ze specjalnie opracowanego poliwęglanu SpaceBlack. Dzięki niemu nadmierna energia jest pochłaniana, a impulsy pochodne są redukowane, co owocuje bardziej przejrzystą barwą.
 • Opracowano nową metodę utwardzania mahoniu, z którego produkowane są muszle słuchawek, co zaowocowało zwiększonym stopniem redukcji podbarwień i bardziej unormowanym dźwiękiem.
 • Złącza pokryto rodem – jednym z drogich i rzadko spotykanych pierwiastków. Dzięki niemu oddalone zostało widmo korozji na złączach, a z muzyki wyrugowana została wszelka ziarnistość.
 • Ponad 60 lat doświadczenia pozwoliło Grado Labs wyprodukować przetworniki o najbardziej wyrafinowanej geometrii – naturalnie zyskał na tym dźwięk, który teraz jest niespotykanie precyzyjny w całym paśmie częstotliwości muzycznych.
 • Udoskonalenia obudowy wpłynęły na zniwelowanie rezonansów oddziałujących na przetwornik chroniąc przy tym przejrzystość przekazu.
 • Pole magnetyczne w szczelinie głośników zostało zoptymalizowane pod względem symetrii w całym zakresie pracy cewki
 • Nawet klej łączący elementy został zoptymalizowany pod kątem większej siły, mniejszej masy i niezawodności.

Tradycyjna dla Grado budowa otwarta nie uległa zmianie, ponieważ dzięki niej uzyskiwana jest niespotykana jakość dźwięku oraz nadrzędna scena względem słuchawek zamkniętych. Jeżeli nie możesz zdecydować się, czy warto zainwestować w nowe słuchawki z Serii e, to mamy dla Ciebie powód: zbliżą Cię do ulubionych artystów. Twoje doznania odsłuchowe będą bardziej intymne, ponieważ nic nie stanie między Twoimi uszami a muzyką.Specyfikacja techniczna:
 • Konstrukcja dynamiczna, otwarta
 • Pasmo przenoszenia 14Hz-28kHz
 • SPL 1mW 99.8dB
 • Nominalna impedancja 32 omy
 • Dokładnośc doboru przetworników .05dB
 • W komplecie 6.5mm pozłacany adapter
Poprzedni produkt Produkt 3 z 18 w kategorii Słuchawki z pałąkiem Następny produkt 


MASZ PYTANIA? DZWOŃ:    
+48 22 490 42 34    
+48 793 712 535    

 

STEREO

kolumny
gramofony
wzmacniacze
odtwarzacze CD
przetworniki DAC
okablowanie

 

KINO DOMOWE

amplitunery
blu-ray
geneatory basu
zestawy kolumn
okablowanie

instalacje AV

 

OFERTA

promocje
jak kupić na raty?
prawdziwe raty 0%
gwarancja
transport towaru
odbiór zamówienia

 

PUBLIKACJE

muzyka z... lampy
kino czy streo?
jak ustawić kolumny?
kolumna podstawą...
słuchawki - odkrywamy głębię...
czytaj więcej

 

KONTAKT

kim jesteśmy?
kontakt z nami
rejestracja
moje konto
polityka prywatności
regulamin sklepu

© BLUEAUDIO 2019 , znaki towarowe należą do ich właścicieli