1 2 3 4 5 6 7 8 8
  Strona główna ODTWARZACZE BLU-RAY Odtwarzacze Blu-Ray Rejestracja | Moje konto     
KATEGORIE
AKCESORIA
AMPLITUNERY
GRAMOFONY
KOLUMNY GŁOŚNIKOWE
MEBLE Hi-Fi
MULTIROOM
ODTWARZACZE BLU-RAY
» Odtwarzacze Blu-Ray
ODTWARZACZE CD
ODTWARZACZE SIECIOWE
OKABLOWANIE
PROJEKCJA OBRAZU
PRZETWORNIKI DAC
SŁUCHAWKI
SOUNDBARY
TUNERY RADIOWE
WZMACNIACZE
ZEGARY WZORCOWE
ZESTAWY
PRODUCENCI
SZUKAJ
Wyraz(y):
POLECAMY
DEEZER
NOWOŚCI
POLECANA PŁYTA
Polecana płyta Sade - Love Deluxe
Informacje o produkcie
Denon DBT-3313UD

Cena regularna:

2.995,00 zł
Zamawiana ilość:  
 Kliknij aby powiększyć
Producent Denon
Orientacyjna dostępność
Średnia ocena
Brak recenzji
 
Dostępne opcje:
Kolor elektroniki:
 
Opis Linki Recenzje użytkowników

Denon DBT-3313UD

Flagowy odtwarzacz Blu-Ray firmy DENON

Unikatowa funkcja Denon Link HD i streaming dźwięku i obrazu w sieci. Denon przedstawia transport Blu-ray klasy premium przeznaczony dla najbardziej wymagających miłośników kina domowego.
Denon, jeden z wiodących na świecie producentów wysokiej jakości produktów kina domowego, zaprezentował DBT-3313UD, transport Blu-ray 3D klasy premium o bezkompromisowej jakości i niesamowitej wszechstronności. Kontynuując przedstawioną w tym roku koncepcję produktów serii AV-Art, nowy przybysz oferuje unikalne technologie Denon maksymalizujące wrażenia w domowym kinie, zaspokajając gusta najbardziej wymagających. Co najbardziej charakterystyczne, DBT-3313UD posiada niezwykłą funkcję DENON Link HD dającą możliwość maksymalnego zminimalizowania zniekształceń typu "jitter", dzięki czemu nowy Blu-ray idealnie współdziała z niedawno wprowadzonym amplitunerem AVR-3313.
Będąc najwyższym modelem gamy produktowej, ten uniwersalny transport dysków - odtwarzający dyski Blu-ray, DVD, Super Audio CD, CD oraz zawartość sieciową - pozwala użytkownikom cieszyć się w zasadzie całą biblioteką mediów w wysokiej jakości dźwięku i obrazu. Taki poziom jakości jest możliwy dzięki unikalnym technologiom Denona jak Direct Mechanical Ground Construction, czy w pełni ekranowanym mechanizmem napędu SVH z aluminiową pokrywą górną i podwójnymi wałkami, które tłumią drgania wewnętrzne i zewnętrzne, a także szum elektromagnetyczny. Wszystko w celu zapewnienia bardzo precyzyjnej możliwości odtwarzania płyt. Oprócz tak szerokich możliwości odtwarzania płyt różnych formatów, DBT-3313UD również obsługuje strumieniową transmisję wideo z taką zawartością jak filmy z YouTube lub Netflix. Ponadto, możliwe jest odtwarzanie muzyki (MP3, WMA, FLAC HD do 24bit / 192 kHz), zdjęć i plików wideo, w tym DivX HD przechowywanych na urządzeniu podłączonym do sieci, jak komputer PC lub NAS (Network Attached Storage). Wszystkie formaty zostaną zaprezentowane w wyjątkowej jakości dźwięku i obrazu. Wszechstronność i jakość urządzenia jest rozszerzona dodatkowo podwójnym wyjściem HDMI do oddzielenia dźwięku i obrazu lub połączenia dwóch odbiorników jednocześnie. W celu ułatwienia obsługi, urządzenie może być nawet sterowane za pomocą Denon Remote App w połączeniu z amplitunerem Denon z oferty na 2012/2013 rok.
DENON Link HD to technologia, która z pewnością sprawi, że serca audiofilów mocniej zabiją. Po sparowaniu z AVR-3313, DBT-3313UD oferuje jasno określoną lokalizację dźwięku i wspaniale przestrzenną scenę dźwiękową 3D. DENON LINK HD synchronizuje zegary główne w obu urządzeniach, aby móc obsługiwać zintegrowane obwody (IC) z najniższymi możliwymi zniekształcenia typu "jitter". W przypadku cyfrowej transmisji sygnałów za pośrednictwem konwencjonalnych połączeń HDMI, układy pracują z wykorzystaniem oddzielnych sygnałów zegarów, co w efekcie powoduje znaczne zniekształcenia jitter i utratę rozdzielczości dźwięku. DENON LINK HD współpracuje nie tylko z płytami Blu-ray, ale też ze wszystkimi cyfrowymi sygnałami wyjść HDMI, w tym DVD, DVD Audio, Super Audio CD, płytami CD z muzyką i muzyką przesyłaną strumieniowo z sieci.
Denon stale pracuje nad zmniejszeniem niepotrzebnego zużycia energii, stąd też pobór energii w trybie stand-by mógł być znacząco ograniczony. Idąc dalej, wszystkie nowe produkty są teraz wyposażone w funkcję automatycznego wyłączania zasilania dla dodatkowej oszczędności energii, czego symbolem i dowodem jest nowe eco-logo Denona.


Cechy urządzenia:
 • Uniwersalny transport dysków Blu-ray obsługujący również DVD, CD, Super Audio CD i DVD-Audio
 • Denon Link HD dla wysokiej klasy transmisji cyfrowej
 • Wyjścia Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio HDMI
 • Podwójne wyjście HDMI i tryb Pure Direct
 • Bardzo precyzyjny encoder obrazu i skaler I/P dla czystszego obrazu i bogatszych kolorów
 • W pełni ekranowany mechanizm
 • Szybkie ładowanie i odtwarzanie
 • Konstrukcja z 4 niezaleźnych bloków dla wiernego odtwarzania sygnałów audio i wideo
 • Konstrukcja bez wentylatora oferuje cichą pracę urządzenia
 • Obwody przetwarzania stworzone przez Denon dla wysokiej jakości obrazu, dające możliwość widocznej poprawy sygnału źródłowego
 • Wsparcie DLNA dla streamingu z sieci (audio/wideo/foto)
 • Wsparcie dla streamingu YouTube Leanback i Netflix* video on demand
 • Wsparcie dla DivX Plus HD
 • Port USB na przednim panelu
 • Kabel HDMI dołączony do zestawu 
Poprzedni produkt Produkt 15 z 16 w kategorii Odtwarzacze Blu-Ray Następny produkt 


MASZ PYTANIA? DZWOŃ:    
+48 22 490 42 34    
+48 793 712 535    

 

STEREO

kolumny
gramofony
wzmacniacze
odtwarzacze CD
przetworniki DAC
okablowanie

 

KINO DOMOWE

amplitunery
blu-ray
geneatory basu
zestawy kolumn
okablowanie

instalacje AV

 

OFERTA

promocje
jak kupić na raty?
prawdziwe raty 0%
gwarancja
transport towaru
odbiór zamówienia

 

PUBLIKACJE

muzyka z... lampy
kino czy streo?
jak ustawić kolumny?
kolumna podstawą...
słuchawki - odkrywamy głębię...
czytaj więcej

 

KONTAKT

kim jesteśmy?
kontakt z nami
rejestracja
moje konto
polityka prywatności
regulamin sklepu

© BLUEAUDIO 2018 , znaki towarowe należą do ich właścicieli