1 2 3 4 5 6 7 8 8
  Strona główna AMPLITUNERY Amplitunery kinowe Rejestracja | Moje konto     
KATEGORIE
AKCESORIA
AMPLITUNERY
» Amplitunery kinowe
» Aplitunery stereo
GRAMOFONY
KOLUMNY GŁOŚNIKOWE
MEBLE Hi-Fi
MULTIROOM
ODTWARZACZE BLU-RAY
ODTWARZACZE CD
ODTWARZACZE SIECIOWE
OKABLOWANIE
PROJEKCJA OBRAZU
PRZETWORNIKI DAC
SŁUCHAWKI
SOUNDBARY
TUNERY RADIOWE
WZMACNIACZE
ZEGARY WZORCOWE
ZESTAWY
PRODUCENCI
SZUKAJ
Wyraz(y):
POLECAMY
SPOTIFY
NOWOŚCI
POLECANA PŁYTA
Polecana płyta Sade - Love Deluxe
Informacje o produkcie
Denon AVR-X7200W

Cena regularna:

11.995,00 zł
Zamawiana ilość:  
 Kliknij aby powiększyć
Producent Denon
Orientacyjna dostępność
Średnia ocena
Brak recenzji
 
Dostępne opcje:
Kolor:
 
Opis Linki Recenzje użytkowników

Denon AVR-X7200W

Flagowy amplituner kina domowego


AVR-X7200W oferuje najwyższą jakość wykonania, doskonałe funkcje i najlepszą jakość dźwięku Denon, dla najbardziej wymagających entuzjastów kina domowego.

Dzięki przełomowej technologii Dolby Atmos AVR-X7200W zapewnia zniewalający, wielowymiarowy dźwięk, a dodatkowo jest przystosowany do rozbudowania do formatu  Auro-3D.

Nowy AVR-X7200W został wyposażony w potężny 9-kanałowy wzmacniacz z 210 W na każdy z odseparowanych kanałów, wbudowanych w monolityczną, symetryczną  konstrukcję wzmacniacza  z wykonanymi na zamówienie tranzystorami DHCT (Denon High Current Transistors). Najwyższa jakość wykonania gwarantuje najlepszą w tej klasie jakość dźwięku z minimalnymi zakłóceniami, o zadziwiającej czystości, mocy, szczegółowości i głębokości. Ponadto dzięki przetwarzaniu 11.2 i wyjściu 13.2 kanałów przedwzmacniacza obsługuje konfiguracje głośników, które wykraczają poza zakres jego 9-stopniowego przedwzmacniacza. Wbudowana zaawansowana sekcja audio, obejmuje najwyższej rozdzielczości dekodery: Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio, a także oferuje DTS Neo:X oraz Audyssey DSX dla zaawansowanych doznań dźwięku przestrzennego z dodatkowych głośników efektowych.

Dla jeszcze większego wyrafinowania dźwięku, AVR-X7200W dysponuje własnym obwodem DDSC-HD32 Denon z renomowanym wielokanałowym przetwarzaniem, a także posiada połączenie Denon link HD pozwalające na wolną od zakłóceń transmisję ze współpracującego odtwarzacza Blu-ray. Wymagający klienci z pewnością docenią fakt, że nowy amplituner jest wyposażony w najbardziej zaawansowany pakiet Audyssey w tym Audyssey MultEQ XT 32 (Pro ready) do kalibracji pomieszczenia z Sub EQ HT i LFC.

AVR-X7200W oferuje niezwykły, trójwymiarowy przestrzenny dźwięk, dzięki wyposażeniu w najnowszą technologię dekodowania Dolby Atmos, a także przystosowaniu do Auro-3D (płatne rozszerzenie dostępne będzie on-line, od początku grudnia). Z Dolby Atmos, ożywiony dźwięk dobiega ze wszystkich kierunków, w tym znad głowy. Dzięki czterem procesorom DSP (Digital Sound Processing), AVR-X7200W ma wystarczającą moc obliczeniową do zasilenia kalibracji Audyssey 5.1.2, 5.1.4, 7.1.2, a nawet pełnych 11-kanałowych ustawień Dolby Atmos, korzystając z konfiguracji Dolby Atmos 7.1.4* lub 9.1.2* (* z dodatkowym 2-kanałowym wzmacniaczem mocy).

Auro-3D tworzy dodatkowe unikalne i realistyczne wrażenie dźwięku przestrzennego. Dzięki wyjątkowej konfiguracji kanałów efektowych, generowane są odbicia akustyczne, które brzmią naturalnie ponieważ dźwięki dochodzą do słuchacza ze wszystkich stron, w tym z nad głowy. W zależności od wielkości pomieszczenia, tworzone są 1 lub 2 dodatkowe warstwy z głośników, zamontowanych powyżej istniejącej warstwy Surround na poziomie uszu, aby wytworzyć wertykalne pole dźwięku Auro-3D.
Wraz ze znaną i niepowtarzalną jakością technologii przetwarzania dźwięku Denon, wszystkie z tegorocznych nowych amplitunerów serii X wyposażone są w nigdy wcześniej nie stosowany zestaw opcji łączności. Co najbardziej charakterystyczne, wszystkie mają wbudowane Wi-Fi, aby łatwo połączyć się z siecią domową i Bluetooth do podłączenia urządzeń mobilnych za naciśnięciem jednego przycisku. Podłączenie AVR-X7200W otwiera salon na dosłownie nieograniczone źródła muzyki i opcji odtwarzania. Użytkownicy mogą przesyłać strumieniowo własną muzykę - najwygodniej z urządzeń mobilnych firmy Apple poprzez AirPlay lub udostępnić swoją bibliotekę muzyczną zapisaną na urządzeniach kompatybilnych z DLNA, takich jak urządzenia pamięci masowej (NAS). Co więcej, możesz wybrać z tysięcy internetowych stacji radiowych i cieszyć się muzyką ze Spotify dzięki najnowszej funkcjonalności Spotify Connect (subskrypcja).
Dla pełnej wygody, przedni port USB można wykorzystać do podłączenia zarówno urządzeń pamięci masowej USB jak też urządzeń mobilnych do odtwarzanie muzyki, które mogą być w tym samym czasie ładowane. Wszystkimi funkcjami można sterować za pomocą mobilnej aplikacji Denon Remote App, która jest dostępna dla urządzeń iOS i Android. Udoskonalony Setup Assistant i zaawansowany graficzny interfejs użytkownika sprawiają, że skonfigurowanie amplitunera z wieloma urządzeniami staje się bardzo łatwe i wygodne, nawet dla początkujących użytkowników.

Dzięki łącznie 8 wejściom i 3 wyjściom HDMI, AVR-X7200W jest przystosowany do przejęcia pełnego, równoczesnego sterowania dosłownie wszystkimi urządzeniami cyfrowymi, takimi jak odtwarzacze Blu-ray, odtwarzacze multimedialne, kamery wideo itp. Zaawansowany procesor wideo AVR-X7200W jest przystosowany do obsługi pełnego zakresu treści 4K Ultra HD 50/60 Hz, a także wyposażony jest w 4:4:4 Pure Color 4K pass-through, zgodne z najnowszą specyfikacją HDMI. Dla najlepszych wrażeń wizualnych umożliwia nawet skalowanie i transkodowanie standardowego źródła rozdzielczości i wideo wysokiej rozdzielczości do 4K Ultra HD 50/60 Hz. Denon nie chce kompromisu w sprawie ograniczonej przepustowości i możliwości obecnie dostępnych kolorów HDCP2.2, dlatego to rozwiązanie nie będzie stosowane w sekcji HDMI AVR-X7200W. Wiosną 2015, Denon zacznie oferować uaktualnienie sprzętowe obejmujace HDCP2.2 - pełny protokół ochrony AVR-X7200W przed kopiowaniem.

Specyfikacja techniczna:
 • 210 W x 9 kanałów,  wysokiej jakości wzmacniacz dla potężnego i szczegółowego dźwięku
 • Symetryczna, monolityczna konstrukcja wzmacniacza Denon z tranzystorami wykonanymi na zamówienie
 • DDSC-HD32 z wielokanałowym przetwarzaniem AL32, Denon link HD
 • Wbudowane WiFi z podwójną anteną, wbudowany Bluetooth
 • Najnowszy standard HDMI z 4K Ultra HD 50/60 Hz Pass-through; rozdzielczość kolorów 4:4:4
 • HDCP2.2 gotowy do rozbudowy (planowane na wiosnę 2015)
 • Zaawansowane przetwarzanie sygnału wideo z możliwością skalowania do 1080p i 4k Ultra HD 50 / 60Hz
 • 8 wejść HDMI (w tym. 1 z przodu), 3 wyjścia HDMI (2 główne + 1 strefowe)
 • Konfiguracja Dolby Atmos (5.1.2, 5.1.4, 7.1.2, 7.1.4 * 9.1.2 *)
 • Auro-3D gotowe do rozbudowy konfiguracji (9.1ch, 10.1ch * z VOG („Głos Boga”)
 • Przetwarzanie Audyssey DSX i DTS Neo: X 11.1ch
 • Szerokie możliwości obsługi streamingu w tym dla formatów DSD i AIFF
 • AirPlay i streaming muzyki DLNA; Spotify Connect
 • Zaawansowany tryb ECO z ustawieniami off/on/auto
 • Audyssey MultEQ XT32 / Sub EQ HT / LFC (Pro ready)
 • Audyssey Dynamic Volume and Dynamic EQ
 • Sterowanie RS232
 • Wejście Phono
 • Przetwarzanie 11.2 i  przedwzmacniacz 13.2; pozłacane złącza
 • 3 źródła, 3 strefy
 • Kalibracja ISF
 • Asystent poprawnej konfiguracji i graficzny interfejs użytkownika (Hybrid GUI, 9-językowy)
 • waga netto: 17.80 kg
 • wymiary produktu: 434 x 196 x 427 mm
Gwarancja 36 miesięcy (wymagana bezpłatna rejestracja) realizowana w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.


Cena za:
szt.


Test, recenzja Denon AVR-X7200W
 

"Testując amplitunery, wskazujemy na różnice w dźwięku dwukanałowym i wielokanałowym, bo potrzeba oceny różnorodnego materiału jest uzasadniona, zwłaszcza obecnie – wobec umiejętności strumieniowych i obsługi plików HD przez nowoczesne urządzenia AV. Wyraźnych odmienności u Denona jednak nie znajdziemy. AVR-X7200W nie wpada w tarapaty nawet przy
najbardziej wymagającym materiale, zawsze gra dynamicznie, z dużym rozmachem. W tym dźwięku ważna jest swoboda i komunikatywność – scena jest obszerna, ale nie jest odsunięta i rozbudowana tylko w dalszych planach, dźwięki potrafią uderzyć albo spokojnie pojawić się bardzo blisko, zawsze są klarowne i dobrze osadzone."

Magazyn Audio, 03/2015 

Poprzedni produkt Produkt 20 z 30 w kategorii Amplitunery kinowe Następny produkt 


MASZ PYTANIA? DZWOŃ:    
+48 22 490 42 34    
+48 793 712 535    

 

STEREO

kolumny
gramofony
wzmacniacze
odtwarzacze CD
przetworniki DAC
okablowanie

 

KINO DOMOWE

amplitunery
blu-ray
geneatory basu
zestawy kolumn
okablowanie

instalacje AV

 

OFERTA

promocje
jak kupić na raty?
prawdziwe raty 0%
gwarancja
transport towaru
odbiór zamówienia

 

PUBLIKACJE

muzyka z... lampy
kino czy streo?
jak ustawić kolumny?
kolumna podstawą...
słuchawki - odkrywamy głębię...
czytaj więcej

 

KONTAKT

kim jesteśmy?
kontakt z nami
rejestracja
moje konto
polityka prywatności
regulamin sklepu

© BLUEAUDIO 2019 , znaki towarowe należą do ich właścicieli